Služby a ceník

EXKLUZIVNÍ OŠETŘENÍ OD MIRACLETOX

Cellstory profi TOP ošetření od Miraclotex Luxusní neinvazivní ošetření, které nahrazuje efekt injekční výplně. Jehelný prášek prostupuje hluboko do pokožky /dermis/. Zároveň řeší akné, zesvětluje a zpevňuje pokožku. U pleti je vidět po ošetření okamžitý efekt. Obvykle se provádí jednou týdně / 4 sezení.
Cena: 3.500 Kč (90 min)

Luxusní prémiový program Miracletox U pokožky dochází k úžasným změnám, které jsou srovnatelné s 30 000 mikroupunkturami proti stárnutí. Výsledky po ošetření jsou vidět za 24 až 72 hod. Pleť je vyhlazená, napnutá a řeší vrásky.
Cena: 3.500 Kč (90 min)

Thesera

Tekuté nitě Thesera L Unikátní ošetření neinvazivní metodou liftingové nitě, které se zapracují až do podkoží bez jehel. Vlákna stimulují přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce, čímž zvyšují elasticitu pokožky a činí ji mnohem pevnější. Póry se stahují, což má za následek hladší pokožku. Nevýrazné vrásky zcela zmizí a stav hlubších vrásek se postupně zlepšuje. Obvykle se provádí jednou týdně / 4 sezení.
Cena: 3.500 Kč (90 min)

Hydratace Thesera H Zásadně napomáhá a zabraňuje ztrátě vlhkosti, stimuluje buňky pomocí unikátních aminokyselinových vláken a díky patentované látce Aguaporin aktivuje v pokožce oslabené buňky. Hydratuje zevnitř, zlepšuje strukturu pleti, zářivost a kontury obličeje.
Cena: 3.500 Kč (90 min)

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ AIR IN - SYSTEM
NEINVAZIVNÍ VZDUCHOVÁ JEHLA

Neinvazivní výplň a regenerace buněk řeší pomocí přístroje příčiny vzniku stárnutí pleti, hydrataci, akné a pigmentové skvrny. Díky patentovaným složkám obsažených v jednotlivých sérech se neinvazivní a bezbolestnou absorpcí pomocí dvou aplikátorů dostanou aktivní látky hluboko do pokožky:
  1. 1. vysokotlaká vzduchová jehla Air-In, jenž pomáhá vstřebání aktivních složek hluboko do pleti
  2. 2. účinný ultrazvuk, který složky aktivuje

Air in - OBLIČEJOVÁ ČÁST
Cena: 3.500 Kč (60 min)

Air in - obličejová část + krk
Cena: 4.500 Kč (90 min)

Air in - obličejová část + krk + dekolt
Cena: 5.500 Kč (90 min)

Air-in Rootension Ampoule neinvazivní mezoterapie VLASOVÉ POKOŽKY Neinvazivní mezoterapie vlasů pomocí přístroje Air In vzduchové jehly pomocí séra Rootension do hloubky 3 mm. Řeší intenzivní padání, řídnutí, kvalitu vlasů i problematický scalp - lupy/maz.
Cena: 2.500 Kč (60 min)

Air in - Arginine Ampoule ošetření PODBRADEK Při ošetření pomocí přístroje Air In vzduchové jehly dochází k rozpouštění tuků a ke zpevnění pokožky ošetřované oblasti.
Cena: 1.500 Kč (30 min)

Air in - Arginine Ampoule ošetření těla BŘICHO/BOKY
Cena: 2.400 Kč (60 min)

Air in - Arginine Ampoule ošetření těla PAŽE
Cena: 2.400 Kč (30 min)

Air in - Arginine Ampoule - ošetření těla STEHNA
Cena: 2.400 Kč (30 min)

Kosmetické ošetření Sothys

Základní péče Základní péče je přizpůsobena konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. Tato péče obnovuje a udržuje rovnováhu pleti. Ošetření zahrnuje: odlíčení pleti, gommage, úprava obočí, specilání masáž Digi-Esthétique, masku, ampulku dle typu pleti a závěrečný krém.
Cena: 1.350 Kč (1 hod 20 min)

Specifická péče Sezónní kúra
Sezónní limitovaná edice dle ročního období plná vitamínů a minerálů. Tato kúra je vhodná pro všechny typy pletí. Exkluzivní rituál pro silnou a vyváženou pleť. Blahodárná lázeň kyslíku s koktejlem minerálů na zimu, nebo sílou vitamínů pro přípravu pleti na léto.
Cena: 1.550 Kč (1 hod 20 min)

Termal spa
Ošetření pro velmi citlovou pleť s velmi jemnými texturami s termální vodou, pro komfort a pohodlí vaší pleti.Velmi pečlivý výběr všech aktivních účinných látek v přípravcích v kombinaci se Spa™ termální vodou zajistí řešení, která vyhovují těm nejnáročnějším potřebám citlivé pleti a poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Je bez parfemace a hypoalergenní.
Cena: 1.650 Kč (1 hod 20 min)

Intenzivní péče Hydra3Ha – vysoce hydratační ošetření
Absolutní hydratace Vaší pleti vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkami. Nejúčinnější ošetření Sothys všech dob. Okamžitá hydratace, opětovně aktivovaná hydratační paměť pleti a trvalá regenerace epidermis.
Cena: 2.290 Kč (1 hod 30 min)

βP3 komplex – salonní kúra mládí
Prostřednictvím 5 klíčových kroků a 8 specifických formulí zažijte účinnost produktů Sothys spojenou s relaxací a profesionální péčí, díky které bude Vaše tvář vypadat viditelně mladší.
Cena: 2.290 Kč (1 hod 30 min)

Detox Energie®
Exkluzivní, vysoce účinné ošetření se silnou kombinací aktivních látek bylo speciálně vyvinuto k obraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného prostředí, který může urychlit stárnutí kůže. Pleť je nabitá energií, působí projasněně a rozzářeně, znovu okysličená, vyhlazená a vyčištěná – jakoby mohla snadněji dýchat.
Cena: 2.390 Kč (120 min)

Specifická péče Péče pro oční kontury – kompletní profesionální péče pro unavené oči, vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur
Cena: 990 Kč (50 min)

Péče pro oční kontury – součástí kosmetického ošetření
Cena: 750 Kč (+20 min)

Peeling Resurfacant
Chemický peeling obličeje, který slouží pro celkovou obnovu pleti, díky obsahu 20% kyseliny glykolové a 1,3% vázané kyseliny salicylové, které jsou přítomny v ošetření. Kúra udržuje rovnováhu pleti a dodává jí pocit komfortu. Má okamžitý efekt s dlouhodobým účinkem (vhodný pro všechny typy pletí, kromě citlivé). Je založen na chemické exfoliační metodě a ruční mechanické mikrodermabrazi mikrokrystalky minerálu zvaného korund aluminia (odrůdy rubín a safír).
Výsledky jsou viditelné už po prvním ošetření: pleť je čistá, jemná a znovu obnovená.
Cena: 1.700 Kč (120 min)

Peeling resurfacante + vit.C
Dokonalé spojení dvou ošetření dohromady, které nabízí dvojitý efekt – okamžitou obnovu, projasnění a zářivý vzhled pleti.
Cena: 1.950 Kč (120 min)

MEZOTERAPIE – MICRONEEDLING (MIKROJEHLIČKOVÁNÍ)

Mezoterapie se praktikuje prostřednictvím mikrojehliček, za pomocí kterých se do pokožky vstřikují účinné látky. Jde především o látky které mají velký význam v regeneraci tkáně. Jehlička zpravidla proniká asi tak 0,4 mm do hloubky kůže, čímž dojde k přirozené podpoře tvorby kolagenu a elastinu. Mezoterapie zlepšuje vzhled, strukturu a pružnost pokožky, zpomaluje proces stárnutí a navozuje revitalizační procesy v kůži. Díky tomu se pokožka vypíná a zpevňují se i kontury obličeje.
Miniinvazivní ošetření provádíme Dermaperem, které zrychlí čas aplikace a tím i diskomfort klientky. Vertikální vpichy a nastavitelná hloubka vpichu na více úrovních umožňuje ošetřit jak obličej, krk tak i tělo. Díky špičkovým mezoterapickým přípravkům ve farmaucetické kvalitě značky INSTITUTE BCN jsou výsledky viditelné okamžitě. Doporučujeme ošetření opakovat nejlépe 2-4x po cca 3 týdnech až měsíci pro dosažení nejlepšího výsledku.
V době ošetření by neměla probíhat žádná viróza nebo bakteriální infekce. Protože po mezoterapii/microneedlingu může být pokožka až dva dny zarudlá, doporučujeme naplánovat ošetření tak, aby vám nepůsobilo společenské potíže.
Cena jednoho ošetření 2.000 – 3.000 Kč dle rozsahu a typu zvolené účinné látky (30 – 60 min)